Kurewskie kółeczko: grupa kulszowo-goleniowa

Jeśli chcesz się skupić na konkretnej partii treningowej, czy to pod względem hipertrofii, czy to siły – spróbuj tego patentu.

Kurewskie kółeczko 😈

Wykonanie ćwiczeń jednego po drugim, dosłownie do odcięcia, zagwarantuje Ci, większe zaangażowanie wysokoprogowych jednostek motorycznych. Nie wdając się tutaj w zbędną fizjologię – to jest coś co chcesz wykorzystać jeśli chcesz DUŻO dźwigać.
Ćwiczenia są ułożone w taki sposób, aby zacząć od najcięższego, a skończyć na najlżejszym. Jeśli jednak myślisz, że w trakcie takiego kółeczka będzie Ci coraz lżej wykonać ruch to jesteś w srogim błędzie.

Zaczynamy od grupy kulszowo-goleniowej 😈

1. Uginanie na maszynie ze spięciem na górze. Ciężar dobierz tak, żeby wykonać 10 ruchów, chociaż nie ma to aż takiego znaczenia.
2. Wpychanie wałka w łapy kolegi, który będzie się nad Tobą znęcać – nie oszczędzaj tu się. Zrób do momentu, w którym będzie kurewsko palić i później jeszcze 5 powtórzeń. Nie bądź tu pipą!
3. Podciąganie pięt na szmacie. Lecisz tutaj AMRAP.
4. Ponoszenie nóg? Nie mam pojęcia jak to się nazywa.

Zrób 2-3 takie kółka – każde do odcięcia, ile fabryka dała!. Najlepiej rób je na koniec treningu, bo prawdopodobnie odechce Ci się po nich wszystkiego.

może ci się spodobać

Zimnolecznictwo

Zima zbliża się wielkimi krokami, na dworze coraz zimniej, a w zbiornikach wodnych coraz więcej amatorów morsowania. Jakie korzyści może nam przynieść zimnolecznictwo i czy tylko same korzyści? Przy udziale jakich procesów zachodzi i kiedy należy unikać dowiecie się z […]

więcej...
Integracja core – komodo dragon

Kulturysta trenuje mięsień, sportowiec trenuje ruch. Być może słyszeliście kiedyś takie stwierdzenie. Chodzi tu o to, że jako sportowiec powinieneś skupić się jak wykonać ruch angażując do niego możliwie wiele mięśni. Mięśnie te powinny działać jak drużyna. Nie taka, jak […]

więcej...
Pozycja sztangi low-bar

Ułożenie sztangi na plecach jest jak przywitanie się z ciężarem. Tylko od Ciebie zależy, czy pewnie wyciągniesz rękę i przywitasz się jak facet, czy wystawisz przed siebie śledzia w „niezbyt” męskim geście przywitania. W dzisiejszym materiale pokażemy Ci gdzie i […]

więcej...