Kurewskie kółeczko: grupa kulszowo-goleniowa

Jeśli chcesz się skupić na konkretnej partii treningowej, czy to pod względem hipertrofii, czy to siły – spróbuj tego patentu.

Kurewskie kółeczko 😈

Wykonanie ćwiczeń jednego po drugim, dosłownie do odcięcia, zagwarantuje Ci, większe zaangażowanie wysokoprogowych jednostek motorycznych. Nie wdając się tutaj w zbędną fizjologię – to jest coś co chcesz wykorzystać jeśli chcesz DUŻO dźwigać.
Ćwiczenia są ułożone w taki sposób, aby zacząć od najcięższego, a skończyć na najlżejszym. Jeśli jednak myślisz, że w trakcie takiego kółeczka będzie Ci coraz lżej wykonać ruch to jesteś w srogim błędzie.

Zaczynamy od grupy kulszowo-goleniowej 😈

1. Uginanie na maszynie ze spięciem na górze. Ciężar dobierz tak, żeby wykonać 10 ruchów, chociaż nie ma to aż takiego znaczenia.
2. Wpychanie wałka w łapy kolegi, który będzie się nad Tobą znęcać – nie oszczędzaj tu się. Zrób do momentu, w którym będzie kurewsko palić i później jeszcze 5 powtórzeń. Nie bądź tu pipą!
3. Podciąganie pięt na szmacie. Lecisz tutaj AMRAP.
4. Ponoszenie nóg? Nie mam pojęcia jak to się nazywa.

Zrób 2-3 takie kółka – każde do odcięcia, ile fabryka dała!. Najlepiej rób je na koniec treningu, bo prawdopodobnie odechce Ci się po nich wszystkiego.

może ci się spodobać

Popraw swój mostek

Funkcjonalna łopatka to zdrowe barki, no kto by się spodziewał?🤷Łopatka jest płaską kością, której główną rolą jest współtworzenie stawu ramiennego. Ruchy kompleksu barkowego zależą w dużej mierze od ruchomości łopatki. Na jego mobilność składa się staw ramienno-łopatkowy i staw barkowo-obojczykowy, ponieważ są one […]

więcej...
Przygotowanie łopatki do treningu

Prawdziwy GAME CHANGER w kwestii rozgrzewki przed wyciskaniem. Zastosuj te sztuczkie jako przygotowanie łopatki przed treningiem góry, a zidziwsz się jak ruchoma może być ta część ciała. Po pierwszym wykonaniu miałem wrażenie, że wróciła mi ruchomość łopatki, którą utraciłem nawet […]

więcej...
Przygotowanie biodra do treningu

Poświęć 10 min na te sztuczki przed treningiem, a różnica w czuciu mięśnia podczas siadu czy martwego ciągu wprawi Cię w szok! Wystarczająco clickbaitowy tytuł? W związku z tym, że odpalamy dzisiaj preorder szkolenia z mobility z Marta Piorun, sprzedamy […]

więcej...