Szkolenie z dwuboju + mobility za free!

Pierwsze tak kompleksowe szkolenie z dwuboju olimpijskiego on-line na polskim rynku!

Rwanie i podrzut to ćwiczenia, które coraz częściej goszczą na siłowniach. Biorą się za nie nie tylko zawodnicy dwuboju, ale też crossfiterzy, sportowcy różnych dyscyplin wymagających dynamiki oraz zwykli amatorzy, którzy chcą być sprawni, silni i dynamiczni.

Nasze szkolenie pomoże Ci nauczyć się od podstaw tych skomplikowanych ćwiczeń lub poprawić swoją technikę optymalizując ruch. Materiał jest prowadzony od ogółu do szczegółu, dzięki czemu może z niego skorzystać zarówno osoba początkująca, jak i bardziej zaawansowania. 

Poszczególne ćwiczenia są prezentowane przez zaawansowaną zawodniczkę dwuboju, a ponad to, na przykładzie 2 amatorów przedstawiamy progresję krok po kroku do rwania i podrzutu, omawiając poszczególne błędy i proponując rozwiązania jakie zastosować w trakcie nauki.

Warsztat mobility pomagający wypracować mobilność niezbędną do wykonywania dwuboju olimpijskiego oraz trójboju siłowego.

Nie jest to warsztat traktujący mobility w stereotypowym podejściu. Zamiast statycznego rozciągania skupiamy się na siłowym wzmacnianiu mięśni stabilizujących stawy, dzięki czemu poprawisz nie tylko swoją mobilność, ale także zwiększysz siłę i stabilność.

Prezentowane techniki ćwiczeń „siłowego mobility” oraz CARsów ( controlled articulated rotation) są tymi, których sami najczęściej używamy z naszymi podopiecznymi do usprawnienia aparatu ruchu. Sprawdzą się one zarówno u zaawansowanych zawodników sportów siłowych, ale także u zwykłych amatorów.

DWUBÓJ

MOBILITY