domichy#8

Uelkam w domichy numero 8, a dziś na talerzu:

Do obejrzenia:
Old School Elitefts Training Motivation – jak zawsze od elitefts, najwyższa jakość. Świetny motywacyjny materiał.
Clint Darden Motivational Speech – 15 minutowy monolog strongmana, który od ponad dwóch lat zmaga się z rakiem. Otrzeźwiąjący i motywujący kop prosto w ryj. Gorąco polecam.
Russian Strength Seminar, Part 3: LIFTING INSTRUCTION – w sieci są już dostępne wszystkie 4 części relacji z wizyty Sheiko i Koklayeva u Marka Bella. Wrzucam część trzecią, która najbardziej do mnie przemówiła.
Zahir Khudayarov RAW Squat 465 x 2 – ostatni mocny trening Zahira przed mistrzostwami GPA. Owo wideo nakręciło małą awanturę: najpierw Eric napisał Zahirowi co myśli o jego siadach i pewności siebie, następnie Zahir odpisał Ericowi na Tweeterze, ale już w znacznie łagodniejszym tonie. Ot, aferki się zdarzają.

Do poczytania:
What I Learned At The Russian Strength Seminar – Seminarium Sheiko było nie byle wydarzeniem dla wszelkich teamów parających się trójbojem w USA. W powyższym linku dosyć obszerne podsumowanie wiedzy, którą można było wynieść z owych spotkań. Za kilka dni pokuszę się o tłumaczenie owego materiału, stay tuned.

Do zaobserwowania:
https://instagram.com/powerliftingmotivation/ – kanał na instagramie będący mieszanką motywacji, humoru i beki z broscience. Warto śledzić, bo zdarzają się im perełki.

Do posłuchania:
Zespół Lamb of God postanowił wesprzeć przygotowania trójboistów z naszego kraju do październikowych Mistrzostw Polski i z tej okazji wypuścił płytę. Soczyste brzmienia. Enjoy!


I na koniec..

Pani Kasia zdmuchująca nadmiar magnezji przed martwym ciągiem.

Ze sportowym pozdrowieniem. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.