domichy#4

Garść linków na dzisiejszy wieczór bądź jutrzejszy poranek w pracy. Enjoy!

Do obejrzenia:

 – Supercup of Titans 2015: SquatBench PressDeadlift – 31 maja odbyła się kolejna edycja tej imprezy. Czym jest Supercup of Titans? Są to największe mistrzostwa bloku wschodniego, z udziałem największych jego gwiazd (jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale chyba nigdy nie pojawił się żaden zawodnik z zachodu).  Na tegorocznych mistrzostwach niestety zabrakło Belaeva, jednak pojawili się m.in. Malanichev, Koklayev, Yarymbash. Mocna ekipa, srogie ciężary, choć na mój gust siadać mogliby głębiej ;)
– Jeszcze dwa filmy ze stajni Super Training z udziałem Eda Coana: Training Deadlifts with Ed Coan oraz Ed Coan’s Favourite Assistance Exercises. Pierwszy to zarejestrowany trening martwych ciągów chłopaków z ST wykonany pod okiem Coana, w drugim Ed mówi o ćwiczeniach pomocniczych, które sobie upodobał i które pozwoliły mu wejść na szczyt. Fantastyczne materiały, bardzo dużo skondensowanej i wartościowej wiedzy. Nawiasem mówiąc, wypróbowałem sobie Coanowską wersję wiosłowania. Jest WOW. Zupełnie inne ćwiczenie.

Do poczytania:

–  Majonez kielecki nagrodą za mistrzostwo Polski. Enough said.
– Świat trójboju by Barbell Brothers. Mają mój znaczek jakości ;)). Polecam gorąco.
– Pijaru Kejs: Pornhub – link totalnie nie z branży, ale byłem wręcz urzeczony pomysłowością i elastycznością strategii marketingowych realizowanych przez jednego z największych graczy w biznesie porno.

Do zlustrowania:


Smacznego!

Ze sportowym pozdrowieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.