domichy#3

Hej ho!

Nie było mnie tutaj masę czasu, ale ostatecznie problem z dostępem do internetu został rozwiązany, więc na dobry początek garść linków – w sam raz na zbliżający się weekend. Here we go.

AMP – przeżyjmy to jeszcze raz – czyli wspomnień czar z ubiegłomiesięcznej, jednej z największych imprez spod znaku trójboju siłowego. Dobra robota!

Jak wykonywać wyciskanie leżąc – Chłopaki z Barbell Brothers ostatnimi czasy ostro mieszają w sieci. I bardzo dobrze. Ich wiedza idzie w parze z umiejętnościami i wynikami, a udostępniane materiały są na najwyższym poziomie.  Kamila i Pawła znajdziecie w lwiej części na yt Barbell Brothers oraz na fb Barbell Brothers fanpage. Polecam.

Następnie dwa filmy z kanału supertraining.tv, prowadzonego m.in. przez Mike’a Bella:

  • How to squat with Ed Coan – czyli rozłożenie na części pierwsze przysiadu jednego z najznamienitszych trójoistów w historii.
  • Talking Deadlifts with Mike Tuchscherer – krótszy od powyższego, ale równie przykuwający link omawiający technikę Mike’a Tuchscherera, obecnego wicemistrza świata w trójboju siłowym klasycznym.

Od elitefts dwa stareńkie, ale dalej mega przemawiające do mnie filmy z UGSS – Underground Strength Session. Fantastyczna idea, w której kilkudziesięciu siłaczy z różnych teamów i stanów spotykało się by razem trenować, uczyć się od siebie i nawzajem się motywować. Marzy mi się kiedyś taka sesja w PL. Enjoy!
UGSS 2010November 2008 UGSS.

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się mistrzostwa świata w trójboju siłowym klasycznym, rozgrywane w Salo w Finlandii. Terminarz startów, relację live i listy startowe możecie znaleźć m.in. na podsztangą o tutaj.
Jedną z zawodniczek reprezentujących Polskę jest Kamila Kasperska z Kościana, obecna mistrzyni Europy. Kamila posiada swój fanpage, na którym można śledzić jej przygotowania oraz trzymać za nią kciuki. Do czego namawiam, bo Kamila to twarda sztuka i czuję w kościach, że sięgnie po złoto.

Miłego weekendu!
Ze sportowym pozdrowieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.