Trójbój siłowy z Jarosławem Olechem

Z Jarosławem Olechem jest podobnie jak kiedyś z zespołami Behemoth i Vader – szanowane i uważane za wybitne poza granicami Polski, w kraju anonimowe dla 90% obywateli. Dlatego niesamowicie cieszy mnie fakt, że Olech zaczyna być zauważany i doceniany.

Grafika ta pochodzi ze strony firmy Pereko, marki, która zdecydowała się wesprzeć Jarka. Radość jest tym większa, że ludzie z Pereko zdają sobie sprawę, że nawiązali współpracę z jednostką wybitną, której promowanie przyniesie korzyści obu stronom. Bo Jarek nie jest gwiazdą jednego sezonu jakiejś niszowej dyscypliny. Jest DWUNASTOKROTNYM Mistrzem Świata, na koncie ma kilkadziesiąt rekordów świata, a jest przy tym skromnym i miłym mężczyzną, który wiele lat godził swoją pasję z pracą zawodową. Chciałbym, żeby sytuacja Jarosława Olecha zmieniła się tak diametralnie jak Adama Małysza. Któż słyszał o takiej dyscyplinie jak skoki narciarskie przed rokiem 2001? Garstka. A po wielkim sukcesie Adama skoki narciarskie stały się niemal polskim sportem narodowym. Chciałbym, aby pracę i talent Olecha doceniono w ten sam sposób. I mniejsza o promocję trójboju siłowego – Jarkowi się to po prostu należy.

Czwartego listopada Olech ponownie będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata. Share’ujcie, publikujcie i lajkujcie jego stronę, jego fanpage, jego filmy. Niech cała Polska wie, jak potężnych ma zawodników w sportach siłowych i mam nadzieję, że pewnego dnia Olech będzie stawiany na równi z Małyszem, Pudzianowskim czy Kowalczyk.

Ze sportowym pozdrowieniem.

2 myśli na temat “Trójbój siłowy z Jarosławem Olechem

 • Październik 14 o 19:32
  Permalink

  Byłoby cudownie gdyby z Jarkiem było tak samo jak z Adamem M.!

  Odpowiedz
 • Październik 14 o 19:36
  Permalink

  Super art! Grafika, tekst i filmy są bardzo spójne. Olechowi życzę takiej samej popularności jaką miał w złotym czasie Małysz :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.