Rok podsztanga.pl

podsztanga_tort

19 czerwca 2014 roku na podsztanga.pl pojawił się pierwszy wpis. Nie było to nieśmiertelne Hello World!, jednak mimo tego niedopatrzenia blog jest w sieci już rok. I śmiem twierdzić, że kilka lat jeszcze pociągnie :)

Podsztanga.pl powstało właściwie z dnia na dzień. Ot, podzieliłem się ideą bloga o sportach siłowych, a dwa dni później byłem już w trakcie pracy nad layoutem i szukaniem pomysłów na wpisy. Z tego miejsca wielkie podziękowania dla mojego webmastera, bez którego cały proces trwałby znacznie dłużej. Dzięki Chicku!
Początkowa ekscytacja przerodziła się w poczucie obowiązku, a następnie dający masę frajdy i satysfakcji nawyk. Niestety, co już pewnie podkreślałem z milion razy, czasami brakuje mi czasu na to moje malutkie podsztangowe dzieciątko.

Nie jest w żadnym stopniu wartością mierzalną,  jak i czy teksty zgromadzone na tym blogu wpłynęły na was, ludzi je czytających. Pozostaje mi mieć szczerą nadzieję, że poprzez podsztangą chociaż część z was znalazła sposób by być bardziej zdeterminowanym, zmotywowanym i lepiej przygotowanym, zarówno do treningów jak i startów na pomostach. Dziękuję za motywację w postaci odsłon, lajków i komentarzy. Dzięki za wsparcie i za ten rok. Wszystkiego najlepszego! :)

Ze sportowym pozdrowieniem.

PS.
Z racji jubileuszu sprawiłem sobie koszuleczkę.  Trochę wygnieciona, ale nie mogłem się powstrzymać by się nie pochwalić. :) Enjoy!

 

2 thoughts on “Rok podsztanga.pl

  1. Bardzo wzruszający tekst.. Jeszcze trochę i będziesz musiał wysłać swoje dziecko do przedszkola ;) dobra robota!
    A na koszulce nie widać zagnieceń! Można dostać ją w sklepie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.