O nas

Działamy w trzech różnych miastach – Tarnowie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Dzieli nas odległość, ale łączy pasja. Pasja do sportów siłowych, maniakalny wręcz upór w dążeniu do poprawy możliwości swych ciał. Mocniej, szybciej, sprawniej, zdrowiej, lepiej.

Gosia Smętek – absolwentka kierunku wychowanie fizyczne z gimnastyką korekcyjną. Związana ze sportem od najmłodszych lat (koszykówka). Instruktorka fitness od 6 lat, jako trener pracuje od półtora roku. Szkoli się w kierunku treningu siłowego i korygującego problemy w aparacie ruchu. Specjalizuje się również w treningu z kettlebells i mobility.

 

 

 

Krzysztof Hoffmann –  Trenuje trójbój siłowy od 2007 roku. W tym czasie zdążył niemal podwoić swoją masę ciała, wyleczyć problemy posturalne wykluczające udział w jakiejkolwiek rywalizacji sportowej i osiągnąć pewne sukcesy w zawodach akademickich. Swój kontakt ze sportem rozpoczął w klubie podnoszenia ciężarów CWSPC Zawisza Bydgoszcz. Obecnie reprezentuje AZS uniwersytetu ekonomicznego w Poznaniu, oraz Team Wrocław. Wiedzę na temat biochemii, fizjologii, farmakologii i suplementacji zawdzięcza kształceniu na kierunkach biologicznych (ochrona środowiska, biotechnologia, bioinformatyka).  Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na temat treningu siłowego opierając się na publikacjach najwybitniejszych trenerów : Charlesa Poliquina, Louiego Simmonsa, Borisa Sheiko czy Andrzeja „Wodyna” Roszkowskiego. Trening siłowy i uprawianie sportu na poziomie zawodniczym okazały się jego drogą do zdrowia, dobrego sampoczucia i sukcesów również poza rywalizacją sportową. Od 2014 roku postanowił prowadzić tą drogą również innych ludzi oferując konsultacje on-line oraz treningi osobiste. Posiada licencję instruktora podnoszenia ciężarów.

 

 

Paweł ‚Jurand’ Jurczyński – CEO oraz założyciel Podsztanga.pl. Z wykształcenia magister inżynier akustyki, ze sportami siłowymi związany od ponad dekady. Początkowa fascynacja dźwiganiem przerodziła się w pasję i ogromną część życia, towarzyszącą mu po dziś dzień. Jako czynny zawodnik klubu KS Team Wrocław zdobył m.in. II vice-mistrzostwo Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym oraz mistrzostwo Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym. Posiada certyfikowaną wiedzę z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji, którą sukcesywnie rozwija – nieustanna nauka i samorozwój pozwalają Jurandowi, a w konsekwencji jego podopiecznym, trenować lepiej, wydajniej i efektywniej.

 

Jesteśmy gotowi pomóc Wam osiągnąć wasze cele. Zapraszamy!
Treningi personalne (Wrocław, Poznań, Tarnów), konsultacje online: podsztanga@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.